ainfos.ca | indymedia.org 
Ceskoslovenska Anarchisticka Federacia
   Wiki | Nakladatelství | RSS | search 
> menu

  Správy
  Články
  Akcie
  Recenzie
  ABC
  Časopisy
  ENGLISH
  Teoretické texty
  História
  Životopisy

  Distribuce

  Odkazy
  Kontakt
   Z redakční pošty

  PROGRAMOVÉ MINIMUM ČSAF
  O nás

> vyhľadávanie

> Wiki - Encyklopedie Anarchismu
Wiki

Autonomní sociální centrum Klinika
Nakladatelství ČSAF
Anarchistický černý kříž
Antifasisticka Akce CZ
Asociace Alerta
Infoshop Sale
Green Action - informacni server o environmentalnim aktivismu
Iniciativa Ne rasismu!
Food not Bombs
Volná komunita V.A.P.
BlackBlog
infoshop Pelech
Priama akcia
Realita.TV
Chyba crew
Kulturni Kolektiv
Hip-Hop Molotov
Ateneo

A nakonec my:
Ceskoslovenska anarchisticka federace

Banner: Existence 4/2014 - Válka
> najbližšie akcie [<..vložiť..>]
[20.12.] ::
Praha
Benefit pro Ateneo
[20.12.] ::
Plzeň
Bezpeněžní zóna
[20.12.] ::
Praha
Večer proti anticiganismu
[21.12.] ::
Praha
Benefit pro Kuchařky bez domova
>> zobraziť všetky akcie
> čo píšu inde

Chystá se státní převrat? Víme za kolik!

Ač se to zdá neuvěřitelné, má trutnovský neonacista Mirda Fiala plán na státní převrat. Kolik takový převrat stojí? Jak přišel Národní odpor o perspektivního vůdce? A jaké jsou Mirdovo sexuální libůstky?

I státní převrat něco stojí

Během letošního srpna dorazil na e-mailové kontakty Národního odporu (NO) naléhavý a „velmi důležitý dopis“. „V zajmu naroda a narodního odporu“ ho rozesílal trutnovský neonacista Miroslav Fiala v několika mírně se lišících verzích. Zde je celé znění jedné z nich (většinu Mirdových citací ponecháváme v původní podobě):

„Vážený Národní odpore jistě dobře víte v jaké situaci se nachazíme vladnutí židů,zednařu a komunistu je už nežadoucí a nesnesitelné ,proto musíme převzít moc nad statem do konce srpna budu mít vypracován plán pokus o statní převrat proto vás prosím o spolupraci a o finační pomoc která činí dohromady 12000 to znamená že odkažde organizace potřebuji 1200 kč ty to peníze jsou velmi duležite použí se na zbraně moji lidé na vazali na spolupraci s tvrdým jadrem ruských neonacistu ten dopis je zvlašť odesílan každé organizace a jestě bych vás chtěl zavěrem poprosit o kontakt nejlepe by bylo icq na velitele vaši krajské organizace moje icq je 443-813-849 me ho zastupce a velitele připravy narodního převratu je icq 471-957-548 asi je zbytečné vás žadat o diskretnost taky jsem slyšel v televizi že hledat vůdcepro tento stát už nemusite jsem to ja
heslem: Ne každý je tu vítan vám přeje jenom uspěchy
váš Führer, řiššé bohemie
Mroslav Fiala“

Víme tedy již, že státní převrat není zadarmo. Na druhou stranu to ale není ani drahá záležitost. Také je zřejmé, že po převratu by nový vůdce zavedl v „řiššé bohemie“ nové a velmi neotřelé jazykové zvyklosti.

Vedle tohoto dopisu Mirda opakovaně žádá na e-mailových adresách NO o kontakt na dnes již bývalého mluvčího této neonacistické organizace, Kalinovského. Mirda evidentně netrpí přehnanou skromností, a tak se zřejmě po shlédnutí reportáže o NO na TV Nova, kde právě Kalinovský poznamenává, že zatím chybí pravý vůdce, chápe příležitosti.

Propásl NO osudovou příležitost?

NO ale Mirodovo naléhání ignoruje. Ten ztrácí trpělivost a píše: „Vážený narodní odpore vyneustale tvrdite jak chcete změnu pro tento stat jak chce te svobodu (...) nejde jen psat musi te činit tak proč nedokažete mě odpovědět na dopis nebo si s nama jenom hrajete jako ods nebo čssd (...) Heil Hitler Fuhrer Miroslav Fiala“

Odporáři neuznali Mirdu jako svého vůdce a nelichotivě mu odepisují. Mirda reaguje: „Dekuji vam ze jste nam odepsali na dopis muj tajemnik je rozhorcen ja ani nemluvim as se nase nacionalisticka organizace vyhraje prevrat nebude te uznani politickou ztranou tedy nebude te moci vladnout“. Za pár dní Mirda opět naléhá na kladnou odpověď a končí slovy: „doufam ze na tento email odpovite pokuď vam jde o tento stat jinak vas budu brat jako normalní židovskou ods nebo čssd“.

Co z toho plyne? Až si Mirda vydělá svých prvních 12 tisíc a udělá státní převrat, NO bude mít jako „ztrana“ utrum. Také to vypadá, že už se Mirda při psaní na trutnovskou radnici proti sprejerům a feťákům v parku nebude podepisovat jménem Národního odporu. (Mimo jiné zde psal: „velice rád vám pomohu s jejich dopadení“.) Mirda ještě zkouší 20.9. oslovit NSEC a žádat o podporu. Lidé znalí věci jistě vědí, že se mu odpovědi nedostane.

Poznej vůdce řiššé bohemie

Miroslav Fiala se narodil 2. ledna 1988 a osmičky na konci se pro něj staly osudovými. Bydlí v Trutnově v Náchodské ulici, ale momentálně ho tam nezastihnete, jelikož pracuje střídavě v rekreačním středisku Máchův mlýn na Křivoklátsku a hotelu Lesana ve Špindlerově mlýně. Volat mu můžete na číslo 775 697 547. A abyste si udělali představu, jak vypadá správný vůdcovský nordický typ, zde je jeho fotografie:Než se stal Mirda rozhodným a zapáleným neonacistou, angažoval se u Mladých sociálních demokratů v Trutnově. Koncem loňské roku se však s nimi rozloučil slovy: „Podavám výpověď s členství cssd a msd důvod udávat nebudu“. Ač by se mohlo zdát, že odhalil, že ČSSD je stejně židovská jako ODS, není to ten pravý důvod jeho odchodu. Mirdu spíš mrzelo, jak ho mnozí mladí socdemáci označovali: „...někteří mě mají za retarda...“

Zahazovat se s takovými spolustraníky je jistě ztráta času. Mezi neonacisty spíš zapadne. Mirda se tedy od té doby raději věnuje četbě stránek NO, shánění materiálů Národního korporativismu, plánování a finanční rozvaze státního převratu a v neposlední řadě i určování konkrétních lidí k likvidaci. 24.8. uděluje jasný rozkaz: „tento muž je oikař byl jsem jim uražen a ještě mě řekl že negři jsou pohodě takže je určen likvidaci narozen (...) jmenuje se (...) bydlí Pardubickým kraji takže tvoji členové SS ho maj za ukol z likvidovat samořejmě ho nezapomeň dat na na naši listinu souboru maš fotku je to rozkaz dein Führer“

Co má Mirda rád, co ho bere?

Mirda nadává jako každý neonacista na židy, komunisty, feťáky, sprejery, negry a zednáře. Jeden verš tohoto neonacistického evergreenu však chybí – homosexuálové. Člověk má poslední dobou skoro dojem, že pro mnohé národovce a neonacisty je jejich víra jistým druhem uspokojujícího homosexuálního sebemrskačství, jak o tom kdysi psal Jiří X Doležal. Vzpomeňme nedávno odhaleného (a to doslova) Kamila Čecha, který si libuje ve skinheadech navlečených do ošoupaných upnutých džínů na knoflíčky. A co Mirda? Věřte nebo ne, je na tom podobně, jen ho rajcuje něco mírně jiného.

Než přikročíme k detailům, chceme důrazně upozornit, že je nám zcela jedno, zda je někdo homosexuál nebo heterosexuál. Pokud se však někdo hlásí k ideologii, která proklamuje likvidaci menšin (i těch sexuálních), a zároveň je příslušníkem takové menšiny, přijde nám potřebné na takové pokrytectví upozornit.

Mirdu děvčata moc neberou, jeho sexuální představy se pohybují jinde. Uspokojit mu je pomáhá mimo jiné člověk, kterého Mirda označuje „muj tata na sex“. Taťka Mirdovi při vzájemném oťukávání poslal foto a napsal: „To je moje péro. Chtěl bych tě mít v posteli a pěkně si s tebou pohrát, něco jako fotr se synem, to by byla paráda. Rád tě budu pěkně lízat a kouřit a mazlit se s tebou. Co máš rád ty, co tě bere?“ Mirda přiznává barvu: „kouřim neradši ty bys promě přijel maš rad když ti někdo liže žaluda“. Pokračování intimní debaty zveřejňovat nebudeme, jde přeci jen o soukromou věc dvou lidí.

Mirda má rád inzeráty podobného ražení. Například na serveru Onanie.cz 23.2. odpovídá: „Lolo napišmi na mirda.fiala@seznam.cz chci se s tebou milovat vždycky jsem chtěl kouřit péro italovy“

Pokání na závěr

Možná nás někdo nařkne z bulvárnosti, obscénnosti, nepřípustného zveřejňování soukromých věcí apod. Jsme si tohoto rizika vědomi, ale na druhou stranu nám přijde macešské, abychom se nepodělili o jednu z epizod, která se odehrává v mýdlové opeře českého neonacistického hnutí. Zároveň si uvědomujeme, že Mirda Fiala se svým státním převratem a rozkazy k likvidaci není nikterak nebezpečný. Jde spíše o tragikomickou postavu, která však ilustruje úroveň mnoha jedinců na neonacistické scéně (třeba ZDE).

Bulva R.

18-10-2007 | St.R. | zdroj: s69.fx-dc.net

> novinky na csaf.cz
18.12.> akcie
18.12. - Večeře u Kliniky

18.12.> akcie
21.12. - Výstava: Xenofilia

17.12.> akcie
18.12. - Každé město potřebuje svoji kliniku. I Brno.

17.12.> akcie
17.12. - Veganská večeře na podporu autonomního centra Klinika

17.12.> akcie
10.1. - Hardcore disco party

9.12.> správy
AKTUÁLNĚ - Policejní útok na Kliniku

21.11.> správy
Veganský raut No.4

20.11.> správy
VIDEA: Anonymous Global Million Mask March

19.11.> správy
Kapitalismus tě ničí... Braň se!

[viac...]
> čo sa píše inde ...
19-12-2014
Kniha cihlou

19-12-2014
Chovanec jednal se zástupci squaterů: porozuměli si

19-12-2014
Obyčejný fašismus

19-12-2014
V Praze a Brně demonstrovaly stovky lidí za pomoc syrským uprchlíkům

19-12-2014
Hooligans v Německu bojují proti islamizaci

18-12-2014
Happening na brněnském Petrově podpořil pražské kulturní centrum Klinika

18-12-2014
Мирная манифестация в поддержку пражского сквота была атакована полицией

[viac...]
 
     anti © www.csaf.cz